Open Huis verplaatst

Helaas kan onze Open Huis vanwege Corona maatregelen niet plaats vinden op 13 januari 2021. De nieuwe datum voor ons Open Huis is 9 februari 2021. Klik hier voor de meest recente informatie over ons Open Huis.

Laat je verrassen!!

Volgend schooljaar ben je geen basisschoolleerling meer, maar een echte brugklasser! Dat laatste half jaar in groep 8 gaat misschien wel sneller dan je denkt. Misschien ben je als voorbereiding al eens bij ons op werkbezoek geweest en/of heb je meegedaan aan de Pieter Zeeman Experience? Dan heb je al iets kunnen zien van onze school. Tijdens het Open Huis laten we je heel graag nog veel meer zien. Wij zouden het daarom heel leuk vinden als je op dinsdagavond 9 februari 2021 tussen 19.00 en 21.00 uur een digitaal kijkje op onze school komt nemen.

Op onze website www.pieterzeeman.nl vind je op 9 februari vanaf 16.30 uur het digitale boekje ’Open Huis 2021’. Daarin kun je onze ’werelden’ vinden met links naar alle vakken, maar ook kennismaken met alle andere dingen die onze school zo leuk maken. Zo kun je naar onze schoolband luisteren, alle afdelingen bezoeken en van 20.00 uur tot 21.00 uur live chatten met docenten en/of leerlingen van onze school tijdens de meet & greet.

Daarnaast kun je ook nog kijken naar onze live talkshow, Pieter Zeeman Inside.

Tijdens deze talkshow interviewen onze leerlingen hun medeleerlingen, leraren, directieleden en andere medewerkers. Je kunt ook zelf meedoen aan deze talkshow door via de chat vragen te stellen. Onze hosts geven je vraag dan door aan de gespreksleider. Ook wordt live muziek gemaakt tussen de verschillende interviews door. Pieter Zeeman Inside start om 19.00 uur en eindigt om 20.00 uur.

Wij hopen jou en je ouders/verzorgers digitaal te begroeten op 9 februari 2021!

Werelden op Pieter Zeeman

Alfawereld
In deze wereld is te vinden welke talen worden gegeven op onze school.

Bètawereld
De exacte vakken staan centraal in deze wereld. Denk aan vakken zoals wiskunde, natuurkunde, scheikunde, biologie en onderzoek & ontwerpen.

Gammawereld
De wereld waarin het draait om zaakvakken. Aardrijkskunde, geschiedenis en economie vallen hieronder.

Praktijkwereld
Dit is een heel grote wereld, hier zijn namelijk de praktijkvakken te vinden die in het vmbo worden aangeboden:
bwi       - bouwen, wonen & interieur
pie        - produceren, installeren & energie
zw        - zorg & welzijn
hbr       - horeca, bakkerij & recreatie
 

Kunstwereld
Kunst, kunst & media en muziek. Deze vakken komen aan bod in de kunstwereld. 

Sportwereld
Hier is te zien hoe de lessen lichamelijke opvoeding en sport zijn.

Inschrijven

Klik hier voor informatie over het inschrijven op onze school.

 

 

Text

Pieter Zeeman - Open Huis