Welkom bij ons Open Huis!

Open Huis t/m 9 mei online!
In het boekje hieronder vind je allerlei linkjes in de ballonnetjes, waarmee je kunt rondkijken bij alle vakken die we hier geven. Ook kun je bijvoorbeeld kijken en luisteren naar onze schoolband. Had je tijdens het Open Huis geen tijd om alles te bekijken? Geeft niks, het Open Huis-boekje blijft nog tot en met 9 mei 2021 online.

Pieter Zeeman Inside

Tijdens het Open Huis op 9 februari jl. werden leerlingen, leraren en directieleden aan tafel geïnterviewd bij de live talkshow Pieter Zeeman Inside. Ook gingen twee leerlingen als verslaggever de school door om bij verschillende vakken te kijken en vragen te stellen.

Wil je weten wat allemaal werd verteld en wil je zien en horen hoe goed de schoolband speelde?

Klik dan in het boekje op het ballonnetje ‘Talkshow’ of klik op de video hieronder om de hele talkshow terug te kijken!

Misschien heb je tijdens het Open Huis leraren ontmoet tijdens de meet & greet en/of een voorlichting bezocht. Wij vonden het leuk om jullie te ontmoeten! Heb je niet al je vragen kunnen stellen? Mail dan je vraag naar info@pieterzeeman.nl, dan wordt je vraag zo snel mogelijk beantwoord.

 

Inschrijven

Klik hier voor informatie over het inschrijven op onze school.

Pieter Zeeman - Open Huis